icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do rolet i żaluzji

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Rolety i żaluzje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Napięcie boczne do rolet mini

Napięcie boczne do rolet mini

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowany tu produkt to zestaw elementów, które umożliwią Ci utrzymanie tkaniny rolety w położeniu blisko skrzydła, nawet jeśli okno będzie znajdowało się w pozycji uchylnej. W rezultacie roleta będzie przylegać do szyby i zapewni Ci odpowiednie zaciemnienie pomieszczenia, zgodne z Twoimi potrzebami. W skład zestawu wchodzą: nakładka na obciążnik rolety, żyłka napięcia bocznego, uchwyt dolny napięcia bocznego.

  Cechy i zalety

  Napięcie boczne do rolet mini to produkt, który umożliwi Ci wygodne sterowanie tkaniną oraz bardziej efektywne przesłonięcie okna. Montaż produktu sprawi, że materiał rolety będzie utrzymywał się przy szybie, dlatego będziesz mógł zasłonić okno, nawet jeśli jego skrzydło będzie znajdowało się w pozycji uchylonej. W rezultacie zapewnisz sobie komfortowe warunki dostosowane do Twoich potrzeb. Cechą charakterystyczną oferowanego tu sytemu żyłek, jest jego dyskretny wygląd, który nie zaburzy w żaden sposób aranżacji wnęki okiennej. Stosując tego rodzaju produkty w swoim domu zaaranżujesz funkcjonalne wnętrze, w którym z łatwością będziesz mógł sterować wpadającym do środka światłem. W skład zestawu wchodzą nakładka na obciążnik rolety, żyłka napięcia bocznego, uchwyt dolny napięcia bocznego.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuZestaw do mocowania zasłon i rolet
   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu95mm
   Głębokość produktu15mm
   Szerokość produktu85mm
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   Kod produktu5907737280000