LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Listwy i profile do płytek ceramicznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik zewnętrzny Renoplast 100/90 grafitowy

Narożnik zewnętrzny Renoplast 100/90 grafitowy

72,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narożnik to profil łączący dwie listwy, które wykańczają powierzchnię balkonu i tarasów wyłożonych płytkami ceramicznymi. Produkt ułatwia odprowadzanie wody i wilgoci ze strefy okapowej poziomych powierzchni na zewnątrz budynku. Element został wykonany z mocnego aluminium, dzięki czemu jest wytrzymały na czynniki pogodowe, takie jak słońce i mróz.

   Cechy i zalety

    Grafitowy narożnik zewnętrzny to produkt do wykańczania powierzchni balkonów i tarasów, które są wykładane materiałem ceramicznym. Należy do systemu profilów i akcesoriów, które zapewniają skuteczne odprowadzenie wody z poziomych powierzchni pokrytych płytkami. Narożnik razem z listwami umożliwia utrzymanie czelności w strefach okapowych. Element ten został wykonany z aluminium, które cechuje się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, takie jak mróz, śnieg czy wysokie temperatury, dzięki czemu długo zachowuje swój oryginalny wygląd na zewnątrz budynku. Grafitowy kolor dobrze wygląda na tle szarych płytek – narożnik w takiej barwie nie będzie się wyróżniał na ciemnym tle. Produkt jest dostępny także w innych kolorach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz odpowiednią tonację barwną narożnika.

    • Produkt w pełni chroniony przed korozją
    • Łatwy montaż
    • Wysoka jakość
    • Wymiary produktu: 25 x 28 x 3 cm

    Specyfikacja techniczna

    MarkaRenoplast
    KolorGrafitowy
    MateriałAluminium
    Kod produktu5901619693773