Zobacz więcej Listwy i profile do płytek ceramicznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narożnik zewnętrzny Renoplast EPDM

Narożnik zewnętrzny Renoplast EPDM

93,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Remontujesz swój taras albo balkon? Chcesz zabezpieczyć podłoże przed uszkodzeniami i wilgocią? Narożnik zewnętrzny Renoplast EPDM doskonale się do tego sprawdzi. Produkt stosowany jest jako skuteczna izolacja i uszczelnienie. Może być z powodzeniem zamocowany w narożniku tuż przy drzwiach i ścianie wraz z membraną EPDM.

   Cechy i zalety

    Jeśli remontujesz posadzkę na tarasie albo przygotowujesz podłoże do stworzenia wymarzonego miejsca na odpoczynek na świeżym powietrzu, wybierz narożnik zewnętrzny Renoplast EPDM. To produkt, który wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Stosowany jest jako izolacja i skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Narożnik zewnętrzny Renoplast EPDM to element, który jest odporny na korozję oraz wyróżnia się estetycznym wykończeniem. Z powodzeniem zamocujesz go na różnego rodzaju podłoże, w tym także podkład cementowy. Wystarczy, że wcześniej je wyczyścisz i wyrównasz. Produkt ten stosowany jest do hydroizolacji na tarasach oraz balkonach. Świetnie sprawdzi się na narożnikach przy drzwiach i ścianie budynku. Zobacz pozostały asortyment sklepu Castorama.

    • Łatwy montaż
    • Duża trwałość
    • Systemowe rozwiązanie
    • Wymiary produktu: 30 x 30, wys. 15 cm

    Specyfikacja techniczna

    MarkaRenoplast
    KolorCzarny
    MateriałGuma EPDM
    Kod produktu5901619694862