Zobacz więcej Szlifierki wielofunkcyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Szlifierki wielofunkcyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister Solo 18 V bez akumulatora
Strzałka w prawo

Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister Solo 18 V bez akumulatora

248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister Mac Solo to model, który łączy uniwersalne zastosowanie z wygodą użytkowania. Dzięki systemowi szybkiej wymiany akcesoriów, sprawnie wykonasz różnorakie prace remontowo-budowlane. W zestawie znajdziesz akcesoria, takie jak brzeszczoty, skrobak i stopa szlifierska. Z pewnością przydadzą się zarówno przy pracach w drewnie, jak i metalu.

   Cechy i zalety

    Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister Mac Solo 18 V bez akumulatora to urządzenie, które przyda Ci się podczas prac remontowych i budowlanych. W zestawie znajdziesz użyteczne akcesoria. Wśród nich są różne rodzaje brzeszczotów. Komplet obejmuje zarówno brzeszczot wgłębny do drewna, jak i metalu. Oprócz tego znajdziesz brzeszczot segmentowy, a także adapter do brzeszczotów innych marek. Ponadto produkt obejmuje skrobak, stopę szlifierską i papier ścierny FSC. Urządzenie wielofunkcyjne, z serii Mac Solo, jest opcją wygodną w użytkowaniu. Nie tylko ze względu na uniwersalne zastosowanie, ale także dzięki systemowi szybkiej wymiany akcesoriów. Co więcej, model posiada oświetlenie LED. Narzędzie wielofunkcyjne MacAllister Mac Solo jest objęte dwuletnią gwarancją. Akumulator i ładowarka są sprzedawane osobno.

    • Oświetlenie LED
    • System szybkiej wymiany akcesoriów
    • Uniwersalne zastosowanie

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5063022034144