Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka 6-kątna 1/2" 10 mm

Nasadka 6-kątna 1/2" 10 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz akcesoriów, które ułatwią Ci reperowanie samochodu? Koniecznie zaopatrz się w prezentowaną nasadkę przeznaczoną do zamocowania przy kluczu – wraz z nim pozwala na bezproblemowe mocowanie elementów złącznych. Akcesorium stworzone ze stali jest odporne na zniekształcenia. W proponowanej ofercie znajdziesz również nasadki o innych parametrach technicznych.

   Cechy i zalety

    W Twoim garażu brakuje akcesoriów, które umożliwiłyby sprawne majsterkowanie przy samochodzie? Koniecznie wyposaż warsztat w prezentowaną nasadkę – jest to część klucza, która pozwala na sprawne dokręcanie elementów złącznych pojazdu. Będzie służyła Ci przez długi czas nawet w przypadku jej częstego użytkowania – stworzona została ze stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Akcesorium zamocujesz przy kluczu błyskawicznie, bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Możesz wykorzystać je nie tylko podczas majsterkowania przy samochodzie, ale też w czasie reperowania rozmaitych maszyn. Chcesz, aby Twój warsztat stał się funkcjonalną przestrzenią naprawiania samochodu? Nie może zabraknąć w nim prezentowanej nasadki – sprawdź ofertę teraz!

     Specyfikacja techniczna

     KolorChrom
     MateriałStal
     Kod produktu5906083039898