icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka 6-kątna 1/2" 18 mm

Nasadka 6-kątna 1/2" 18 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Odpowiednie tworzenie mocowań za pomocą śrub wymaga dokładnego dokręcenia elementów – prezentowana nasadka to część klucza pozwalająca na prawidłowe wykonanie tego zadania. Przedmiot jest odporny na wyginanie się i pękanie, ponieważ wyprodukowany został ze stali. Przyda się więc na placu budowy, a także w przemyśle lub motoryzacji.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twój warsztat nie jest odpowiednio wyposażony w narzędzia pozwalające na prawidłowe mocowanie śrub? Jeśli chcesz, aby montowane przez Ciebie konstrukcje były stabilne, koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – ta część klucza pozwala na solidne dokręcanie elementów, wobec czego przyda się każdemu majsterkowiczowi. Produkt będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas, ponieważ wyprodukowany ze stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki swojej solidności wykorzystywany jest zarówno w przemyśle, jak też motoryzacji. Zamocujesz go przy kluczu błyskawicznie, bez konieczności posługiwania się dodatkowymi akcesoriami. Niewielka wymienna część z pewnością przypadnie do gustu osobom, w których garażach nie ma wystarczającej ilości miejsca na przechowywanie wielu kluczy o różnych parametrach – sprawdź naszą ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Rozmiar nasadki18mm
     MateriałStal
     Kod produktu5906083039966