LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka 6-kątna 1/2" 19 mm

Nasadka 6-kątna 1/2" 19 mm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W funkcjonalnym warsztacie nie może zabraknąć prezentowanej nasadki – jest to akcesorium klucza pozwalające na prawidłowe mocowanie śrub. Produkt charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ stworzony został ze stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy również inne narzędzia do serwisowania pojazdów.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że w Twoim garażu brakuje narzędzi, które umożliwiłyby samodzielne majsterkowanie przy samochodzie? Koniecznie zaopatrz się w prezentowaną nasadkę – akcesorium klucza pozwoli na prawidłowe mocowanie śrub, co jest niezbędne dla odpowiedniego przygotowania pojazdu do bezpiecznego użytkowania. Element charakteryzuje się długotrwałą żywotnością – wyprodukowany ze stali jest odporny na zniekształcenia, co jest ważne w przypadku części użytkowanych w warsztatach. Funkcjonalne narzędzie przyda się zarówno w garażu zwykłego majsterkowicza, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Chcesz zaopatrzyć się w praktyczne narzędzia do serwisowania samochodu? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem.

     Specyfikacja techniczna

     KolorChrom
     MateriałStal
     Kod produktu5906083039973