Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka do świec Yato 1/2" 21 mm

Nasadka do świec Yato 1/2" 21 mm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak prawidłowo zamocować świece samochodowe? W wykonaniu tego zadania pomoże Ci prezentowana nasadka – część klucza stworzona została z myślą o odpowiednim wkręcaniu i wykręcaniu elementów. Będzie idealnie spełniała swoje zadanie przez długi czas, ponieważ wyprodukowana ze stali jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy różne akcesoria warsztatowe.

   Cechy i zalety

    Masz problem z prawidłowym zamocowaniem świec samochodowych? Pamiętaj, że zadanie to wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi – prezentowana nasadka to część klucza pozwalająca na sprawne wkręcanie i wykręcanie elementów. Produkt będzie służył Ci przez długi czas nawet w przypadku jego częstego użytkowania – stworzony ze stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zamocujesz go przy narzędziu z łatwością i bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Idealnie sprawdzi się zarówno w garażu majsterkowicza, jak też w profesjonalnym serwisie samochodowym. Zastanawiasz się, jak prawidłowo zamocować świece w pojeździe? Zadanie to wykonasz bezproblemowo za pomocą prezentowanej nasadki. Sprawdź naszą bogatą ofertę teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorChrom
     MateriałStal
     Kod produktu5906083040801