Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 10 mm

Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 10 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowe mocowanie śrub polega przede wszystkim na ich dokładnym dokręcaniu – pomoże Ci w tym oferowana nasadka, czyli część wymienna klucza. Przedmiot wykonany ze stali przez długi czas zachowa nienaganny stan nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Narzędzie przydaje się zarówno w przemyśle, jak też budownictwie oraz motoryzacji.

   Cechy i zalety

    Prawidłowe dokręcanie śrub sprawia Ci trudność? Zaopatrz się więc w oferowaną nasadkę – ta wymienna część klucza pozwala na odpowiednie mocowanie, regulowanie oraz ściąganie elementów złącznych, dlatego przyda się podczas wykonywania oraz naprawiania konstrukcji codziennego użytku. Cechuje się długotrwałą żywotnością – nie ulega szybkiemu niszczeniu się, gdyż stworzona ze stali jest odporna na zniekształcenia. Tak praktyczne narzędzie z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb – przydaje się bowiem zarówno w przemyśle, jak też budownictwie oraz motoryzacji. Nasadkę zamocujesz przy kluczu błyskawicznie, gdyż czynność ta nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Lubisz majsterkowanie? Chcesz stworzyć w swoim warsztacie funkcjonalną strefę naprawiania konstrukcji codziennego użytku? Wyposaż garaż w oferowaną nasadkę!

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar nasadki10mm
     MateriałStal
     Kod produktu5906083040764