Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 7 mm

Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 7 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz montaż konstrukcji za pomocą śrub? Przyda Ci się więc oferowana nasadka – ta część klucza przeznaczona jest do prawidłowego dokręcania elementów złącznych, co pozwala na wykonywanie stabilnych mebli, ogrodzeń lub balustrad. Przedmiot wyprodukowany został ze stali, wobec czego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Prawidłowe mocowanie śrub uniemożliwia Ci brak odpowiednich narzędzi? Jeśli zamierzasz własnoręcznie wykonywać lub naprawiać przedmioty codziennego użytku, koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – jest to część klucza wyprodukowana z myślą dokładnym dokręcaniu elementów złącznych. Pozwala również na ich ściąganie bez ryzyka zniszczenia odnawianego podłoża, dlatego znakomicie sprawdzi się podczas restaurowania mebli. Zadowoli Cię jej funkcjonalność – wyprodukowana ze stali jest odporna na zniekształcenia. Tak funkcjonalny element przydaje się zarówno w budownictwie, jak też motoryzacji oraz przemyśle – można w łatwy sposób dopasować go do własnych potrzeb. Trudno wyobrazić sobie prawidłowy montaż śrub bez zastosowania odpowiednich narzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania nasadki adekwatnie do własnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar nasadki7mm
     MateriałStal
     Kod produktu5906083040733