Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 8 mm
Strzałka w prawo

Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 8 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz samodzielny montaż mebli lub naprawę kwietnika? Koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – ta część klucza służy do prawidłowego mocowania oraz ściągania śrub. Będzie idealnie spełniać swoje zadanie przez długi czas, ponieważ wykonana ze stali jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Przydaje się zarówno w przemyśle, jak też budownictwie oraz motoryzacji.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twój warsztat nie jest odpowiednio wyposażony w narzędzia pozwalające na montaż śrub? Jeśli zależy Ci na tworzeniu stabilnych konstrukcji, koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – jest to część klucza, która pozwala na prawidłowe mocowanie, regulowanie oraz ściąganie elementów złącznych, dlatego stanowi podstawowe wyposażenie funkcjonalnego warsztatu. Akcesorium wyprodukowane zostało ze stali, wobec czego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Znajduje zastosowanie zarówno w przemyśle, budownictwie oraz motoryzacji, dlatego z powodzeniem dopasujesz je do własnych potrzeb. Szukasz narzędzia, które pozwoli na dokładne dokręcanie śrub? Z pewnością przypadnie Ci więc do gustu oferowana nasadka. Sprawdź teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar nasadki8mm
     MateriałStal
     Kod produktu5906083040740