LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 9 mm

Nasadka krótka Yato 6-kątna 1/4" 9 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowy montaż śrub wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi – oferowana nasadka to część klucza umożliwiająca solidne dokręcanie elementów złącznych. Pozwala również na ich łatwe ściąganie, więc znakomicie sprawdzi się w czasie odnawiania mebli lub ogrodzenia. Wykonana ze stali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Niedokładne dokręcenie śrub podczas wykonywania przedmiotów codziennego użytku może skutkować szybkim zniszczeniem się mebli, kwietnika lub balustrady. Jeśli zależy Ci na stworzeniu stabilnej konstrukcji, podczas prac montażowych koniecznie zastosuj oferowaną nasadkę – jest to część klucza, która umożliwia solidne mocowanie elementów złącznych, dlatego przyda się w garażu każdego majsterkowicza. Przez długi czas zachowa nienaganny stan nawet w przypadku częstego użytkowania, ponieważ wykonana ze stali nie ulega szybkiemu pękaniu i innym uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki temu idealnie sprawdza się zarówno w zakładach przemysłowych, jak też w serwisach motoryzacyjnych oraz na placach budowy – pozwala to na łatwe dopasowanie produktu do własnych potrzeb. Szukasz trwałej nasadki? Z pewnością spodoba Ci się zatem oferowany model!

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar nasadki9mm
     MateriałStal
     Kod produktu5906083040757