icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka spline Yato 1/2" 10 x 38 mm

Nasadka spline Yato 1/2" 10 x 38 mm

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dokładne dokręcanie śrub ma ogromny wpływ na stabilność wykonywanej konstrukcji – prezentowana nasadka to część klucza pozwalająca na prawidłowe mocowanie, regulowanie oraz ściąganie części złącznych. Stworzona ze stali nie ulega szybkiemu pękaniu lub wyginaniu się. Chromowana polerowana powierzchnia jest dodatkowo zabezpieczona przed korozją.

  Cechy i zalety

  Masz wrażenie, że Twoje meble ogrodowe nie są już tak stabilne jak dawniej? Jeśli śruby, za pomocą których zmontowana została konstrukcja, uległy poluzowaniu się, koniecznie popraw ich mocowanie za pomocą oferowanej nasadki – ta wymienna część klucza przyda się w większości przydomowych warsztatów. Wykonana została ze stali, dlatego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Chromowano polerowane wykończenie dodatkowo zabezpiecza ją przed korozją, co wydłuża jej żywotność. Tak funkcjonalne narzędzie znajdzie zastosowanie nie tylko w profesjonalnym serwisie naprawczym, ale także w warsztacie osoby lubiącej majsterkowanie. Wymienną część zamocujesz przy kluczu z łatwością, bez konieczności posługiwania się dodatkowymi narzędziami. Szukasz sposobu na dokładne zamocowanie śrub? Zaopatrz się w oferowaną nasadkę!

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu10
   Typ opakowaniaszt.
   Rozmiar nasadki38mm
   EfektEfekt chromu
   MateriałStal chromowo-wanadowa
   Wykończenie powierzchniPolerowane
   Kod produktu5906083040832