icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka spline Yato 1/2" 18 x 38 mm

Nasadka spline Yato 1/2" 18 x 38 mm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Znakomitym sposobem na mocne dokręcenie śrub podczas montowania mebli lub ogrodzenia jest zastosowanie oferowanej nasadki. Przedmiot cechuje się doskonałą żywotnością, ponieważ wykonany ze stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Chromowane polerowane akcesorium jest też zabezpieczone przed korozją. Sprawdź też modele w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Obawiasz się, że zmontowana przez Ciebie konstrukcja w krótkim czasie utraci swoją stabilność? Jeśli chcesz stworzyć trwałe meble lub ogrodzenie, koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – ta część klucza pozwala na solidne dokręcanie śrub. Umożliwia również regulowanie oraz ściąganie elementów złącznych, więc idealnie sprawdzi się w czasie odnawiania przedmiotów codziennego użytku. Będzie służyła Ci przez długi czas nawet w przypadku jej intensywnej eksploatacji, ponieważ wykonana ze stali jest odporna na wyginanie się i pękanie. Chromowane wykończenie dodatkowo zabezpiecza ją przed korozją, więc przedmiot możesz wykorzystać nawet podczas prac w trudnych warunkach pogodowych. Nieodpowiednie dokręcenie śrub może uniemożliwić stworzenie stabilnej konstrukcji. Zaopatrz się w oferowaną nasadkę i stwórz trwałe mocowanie!

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu18
     Typ opakowaniaszt.
     Rozmiar nasadki38mm
     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083040900