Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka spline Yato 1/2" 24 x 38 mm

Nasadka spline Yato 1/2" 24 x 38 mm

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na dokładny montaż śrub? Zadanie to ułatwi Ci oferowana nasadka – ta wymienna część klucza umożliwia prawidłowe dokręcanie elementów, a tym samym tworzenie stabilnych konstrukcji. Zadowoli Cię jej żywotność, ponieważ wykonana ze stali chromowo-wanadowej przez długi czas zachowa odporność na pękanie i korozję.

   Cechy i zalety

    Nieodpowiednie zamocowanie śrub podczas montowania mebli lub placu zabaw może skutkować szybkim uszkodzeniem się konstrukcji – mocowania mogą poluzować się, na skutek czego całość straci odpowiednią stabilność. Jeśli planujesz własnoręczny montaż przedmiotów codziennego użytku, koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – jest to część klucza pozwalająca na dokładne dokręcanie elementów złącznych. Znakomicie sprawdza się również podczas regulowania oraz ściągania śrub. Będzie służyła Ci przez długi czas nawet w przypadku częstego użytkowania, ponieważ wyprodukowana ze stali chromowo-wanadowej jest odporna na zniekształcenia oraz szkodliwe działanie wilgoci. W każdym funkcjonalnym warsztacie przyda się oferowana nasadka – zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu24
     Rozmiar nasadki38mm
     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083040948