Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka sześciokątna Neo 3/4" 36 mm

Nasadka sześciokątna Neo 3/4" 36 mm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasadka 6-kątna to element przeznaczony do obsługi połączeń śrubowych. Umożliwia bezpieczne odkręcenie śrub i nakrętek, nie zrywając ich gwintów i nie uszkadzając łbów. Użyjesz jej razem z grzechotką lub pokrętłem zwykłym do kluczy nasadowych – wszystkie elementy znajdziesz w naszej ofercie. Produkt został wykonany z twardej stali chromowo-wanadowej.

   Cechy i zalety

    Nasadka sześciokątna to część uzupełniająca do klucza nasadowego, która umożliwia łatwe odkręcanie i mocne zakręcanie śrub. Ułatwia obsługę nakrętek o sześciokątnym kształcie oraz śrub mocno zapieczonych lub uszkodzonych. Budowa gniazda zabezpiecza połączenia gwintowane przed zerwaniem oraz chroni łby śrub przed ścieraniem. Nasadka została wykonana ze stali narzędziowej z zawartością chromu, co podnosi jej odporność na korozję. Produkt polecany jest do profesjonalnych napraw mechanicznych i hydraulicznych. W naszej ofercie dostępne są także pokrętła do nasadek w postaci zwykłych uchwytów lub grzechotek oraz dodatkowe wyposażenie w postaci przedłużek i redukcji, dzięki czemu łatwo skompletujesz pełen zestaw praktycznych akcesoriów do swojej skrzynki na narzędzia.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar nasadki36mm
     NormaDIN 3124, TÜV M + T
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5907558404241