Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka sześciokątna Neo 3/4" 46 mm

Nasadka sześciokątna Neo 3/4" 46 mm

67,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasadka sześciokątna to jedno z podstawowych narzędzi ręcznych, które umożliwia odkręcanie i zakręcanie śrub. Produkt cechuje się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, ponieważ został wykonany z mocnej stali chromowo-wanadowej. Nakładka jest odporna na pękanie i ścieranie się podczas pracy. Specjalna konstrukcja wewnętrzna jej gniazda nie uszkadza nakrętek i śrub.

   Cechy i zalety

    Nasadka sześciokątna to narzędzie, które ułatwia prace z zapieczonymi lub zniszczonymi śrubami. Umożliwia odkręcanie nakrętek sześciokątnych, zabezpieczając je przed uszkodzeniem. Klucz mocuje się na uniwersalnym pokrętle, które może obsługiwać końcówki o różnym kształcie i rozmiarze. Wykonano go z mocnej stali chromowo-wanadowej, która jest odporna na pękanie, zginanie i ścieranie się podczas pracy. Zawartość chromu w stopie podnosi jego odporność na rdzewienie. Produkt polecany jest do profesjonalnych napraw hydraulicznych lub mechanicznych, przyda się także na budowie. Nasadki z naszej oferty możesz nabyć w gotowych kompletach lub osobno jako pojedyncze produkty, którymi uzupełnisz swoją skrzynkę na narzędzia.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar nasadki46mm
     NormaDIN 3124, TÜV M + T
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5907558404272