icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka torx Yato 1/2" E10
Strzałka w prawo

Nasadka torx Yato 1/2" E10

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na prawidłowe dokręcanie śrub? Jeśli chcesz, aby montowana konstrukcja była stabilna, koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – część klucza stworzona została z myślą o solidnym mocowaniu elementów złącznych. Przedmiot wykonany ze stali chromowo-wanadowej jest odporny na zniekształcenia oraz szkodliwe działanie wilgoci.

   Cechy i zalety

    W Twoim warsztacie brakuje odpowiednich narzędzi do mocowania śrub, na skutek czego tworzone przez Ciebie konstrukcje często są niestabilne? Koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – jest to część klucza, która służy do dokładnego mocowania elementów złącznych – wobec tego przyda się zarówno w serwisie naprawczym, jak też w garażu majsterkowicza. Podczas użytkowania zachowuje doskonałą odporność na zniekształcenia, ponieważ wykonana została ze stali. Chromowane wykończenie dodatkowo zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem wilgoci, więc znakomicie nadaje się do zastosowania nawet na zewnątrz podczas trudnych warunków pogodowych. Masz problem z prawidłowym dokręcaniem śrub? Nie pozwól, aby brak narzędzi uniemożliwił Ci tworzenie konstrukcji codziennego użytku według własnego pomysłu. Zaopatrz się w proponowaną nasadkę!

     Specyfikacja techniczna

     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083041044