Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka torx Yato 1/2" E11
Strzałka w prawo

Nasadka torx Yato 1/2" E11

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak prawidłowo dokręcić śruby w celu stworzenia stabilnej konstrukcji? Przyda Ci się więc oferowana nasadka – ta część klucza pozwala na dokładne mocowanie, regulowanie oraz ściąganie elementów złącznych. Narzędzie to cechuje się doskonałą żywotnością, ponieważ wykonane ze stali chromowo-wanadowej jest odporne na uszkodzenia mechaniczne lub korozję.

   Cechy i zalety

    Twoje meble ogrodowe utraciły swoją stabilność? Popraw mocowanie śrub za pomocą oferowanej nasadki – ta część klucza przeznaczona jest do prawidłowego montażu, dokręcania oraz ściągania elementów złącznych, wobec czego przyda się w większości warsztatów. Z powodzeniem możesz wykorzystać ją nie tylko w garażu, ale też na świeżym powietrzu nawet podczas trudnych warunków pogodowych – wyprodukowana ze stali chromowo-wanadowej przez długi czas zachowa odporność zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak też na korozję. Niewielka część jest łatwa w przechowywaniu oraz transporcie, zatem idealnie sprawdzi się nawet podczas pracy w plenerze. Zastanawiasz się, jak zmontować solidną konstrukcję za pomocą śrub? Przyda Ci się więc oferowana nasadka. Sprawdź ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083041051