Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka torx Yato 1/2" E12
Strzałka w prawo

Nasadka torx Yato 1/2" E12

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowy montaż konstrukcji za pomocą śrub wymaga zastosowania odpowiednich elementów do dokładnego dokręcania części złącznych – prezentowana nasadka to część klucza, która Ci to umożliwi. Wyprodukowana ze stali chromowo-wanadowej przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niszczące działanie wilgoci.

   Cechy i zalety

    Zauważyłeś, że w Twoim warsztacie brakuje akcesoriów pozwalających na prawidłowe mocowanie śrub? Jeśli lubisz majsterkowanie i zależy Ci na tworzeniu stabilnych konstrukcji, koniecznie zaopatrz się w oferowaną nasadkę – ta część klucza wykonana została z myślą o solidnym dokręcaniu elementów złącznych. Wyprodukowana została ze stali, dzięki czemu jest odporna na zniekształcenia oraz pęknięcia. Chromowane wykończenie dodatkowo zabezpiecza ją przed korozją, dlatego akcesorium z powodzeniem możesz wykorzystać nawet podczas prac podczas trudnych warunków atmosferycznych. Niewielki element jest łatwy w przechowywaniu oraz przenoszeniu. Szukasz praktycznych akcesoriów warsztatowych? Zaopatrz się w proponowaną nasadkę!

     Specyfikacja techniczna

     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083041068