icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka torx Yato 1/2" E14
Strzałka w prawo

Nasadka torx Yato 1/2" E14

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lubisz własnoręcznie wykonywać lub odnawiać konstrukcje codziennego użytku? Przyda Ci się zatem oferowana nasadka, czyli część wymienna klucza umożliwiająca prawidłowe mocowanie, regulowanie oraz ściąganie śrub. Akcesorium to cechuje się doskonałą żywotnością, ponieważ wyprodukowane zostało ze stali chromowo-wanadowej i jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję.

   Cechy i zalety

    Nieprawidłowe dokręcenie śrub podczas prac montażowych może utrudnić, a wręcz uniemożliwić wykonanie stabilnej konstrukcji. Jeśli lubisz tworzyć przedmioty codziennego użytku według własnego pomysłu, przyda Ci się oferowana nasadka – ta część klucza pozwala na prawidłowe mocowanie, regulowanie oraz ściąganie części złącznych, wobec czego znajdzie zastosowanie w warsztacie każdego majsterkowicza. Wyprodukowana została ze stali chromowo-wanadowej, czemu zawdzięcza się jej odporność nie tylko na zniekształcenia, ale również na korozję. Małe akcesorium zajmuje niewiele miejsca w szafce lub torbie, dzięki czemu jest łatwe w przechowywaniu. Pragniesz stworzyć w swoim garażu funkcjonalną strefę majsterkowania? Przyda Ci się więc oferowana nasadka. Sprawdź teraz!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083041075