Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka torx Yato 1/2" E16
Strzałka w prawo

Nasadka torx Yato 1/2" E16

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyposażasz swój warsztat i szukasz praktycznych narzędzi? Przyda Ci się oferowana nasadka – ta wymienna część klucza przeznaczona jest do prawidłowego mocowania, regulowania oraz ściągania śrub. Wyprodukowana została ze stali, wobec czego jest odporna na zniekształcenia. Chromowane wykończenie dodatkowo zabezpiecza ją przed korozją.

   Cechy i zalety

    Brak odpowiednich narzędzi uniemożliwia Ci prawidłowe mocowanie śrub podczas prac montażowych? Koniecznie wyposaż swój warsztat w oferowaną nasadkę, czyli część wymienną klucza stworzoną z myślą o dokładnym przykręcaniu, regulowaniu oraz ściąganiu elementów złącznych. Wykorzystywana jest zarówno w profesjonalnych serwisach naprawczych, jak też w garażach majsterkowiczów. Zadowoli Cię jej żywotność – wyprodukowana ze stali zachowuje odporność na zniekształcenia. Przedmiot dodatkowo został zabezpieczony przed korozją, wobec czego z powodzeniem możesz wykorzystać go podczas prac w trudnych warunkach pogodowych. Szukasz trwałych narzędzi warsztatowych? Z pewnością przypadnie Ci zatem do gustu oferowana nasadka – sprawdź też modele w innych rozmiarach!

     Specyfikacja techniczna

     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083041082