LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka torx Yato 1/2" E18
Strzałka w prawo

Nasadka torx Yato 1/2" E18

13,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowe mocowanie śrub powinno polegać przede wszystkich na ich dokładnym dokręcaniu – pozwoli Ci na to oferowana nasadka, czyli wymienna część klucza. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wyprodukowana ze stali chromowo-wanadowej jest odporna na zniekształcenia oraz korozję. Sprawdź także inne rozmiary nasadek z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Dokładne dokręcanie śrub sprawia Ci trudność? Jeśli nie chcesz, aby tworzone przez Ciebie mocowania były niestabilne i wymagały poprawiania, podczas prac montażowych koniecznie zastosuj oferowaną nasadkę. Jest to część klucza, która pozwala na prawidłowe mocowanie, regulowanie oraz ściąganie części złącznych. Przedmiot wyprodukowany został ze stali, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Posiada chromowane polerowane wykończenie, co dodatkowo zabezpiecza go przed niszczącym działaniem wilgoci. Tak funkcjonalne akcesorium znajdzie zastosowanie zarówno w motoryzacji, jak też mechanice oraz elektronice – z powodzeniem dopasujesz je do własnych potrzeb. Szukasz praktycznych akcesoriów warsztatowych? Zaopatrz się w oferowaną nasadkę już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083040986