Zobacz więcej Nasadki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Nasadki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasadka torx Yato 1/2" E20
Strzałka w prawo

Nasadka torx Yato 1/2" E20

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz trwałej nasadki, która pozwoli na prawidłowe dokręcanie śrub? Prezentowany model z pewnością spełni Twoje oczekiwania – wykonany ze stali chromowo-wanadowej jest odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak też na korozję. Tak funkcjonalny element przydaje się nie tylko w motoryzacji, mechanice oraz elektronice, ale także w przydomowych warsztatach.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że montowane prze Ciebie konstrukcje nie są wystarczająco stabilne? Możliwe, że w Twoim warsztacie brakuje prezentowanej nasadki – ta wymienna część klucza pozwala na prawidłowe dokręcanie śrub, wobec czego przyda się w większości warsztatów. Podczas użytkowania zachowuje odporność na zniekształcenia, gdyż wykonana została ze stali. Chromowane polerowane wykończenie dodatkowo zabezpiecza ją przed korozją, więc akcesorium z powodzeniem możesz wykorzystać nawet na zewnątrz budynku podczas trudnych warunków pogodowych. Tak funkcjonalny przedmiot znajduje zastosowanie zarówno w motoryzacji, jak też mechanice oraz elektronice – możliwe jest łatwe dopasowanie go do własnych potrzeb. Szukasz trwałej nasadki? Zaopatrz się w proponowany model!

     Specyfikacja techniczna

     EfektEfekt chromu
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Wykończenie powierzchniPolerowane
     Kod produktu5906083040993