Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona bakłażan Black Beauty Verve

Nasiona bakłażan Black Beauty Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona bakłażan Black Beauty Verve doskonale nadają się do wysiewu na działce lub w przydomowym ogrodzie. Rodzą dość duże owoce o charakterystycznej lśniącej ciemnej skórce. Odmiana ta ma specyficzny smak, który z pewnością urozmaici wiele domowych potraw. W opakowaniu znajduje się dodatkowa etykieta rośliny, która pozwoli Ci łatwo oznaczyć miejsce, w którym zasiałeś warzywa. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona bakłażan Black Beauty Verve to jednoroczna roślina, która wydaje charakterystyczne duże owoce. Możesz wykorzystać ją w bardzo wielu daniach. Bakłażany nadają się bowiem do faszerowania, zapiekania, grillowania czy przyrządzania z nich sałatek. Ich uprawa wymaga zachowania stosunkowo wysokich temperatur. Powinna więc być przeprowadzana pod odpowiednią osłoną. Ponadto nasiona należy wysiać na bardzo wilgotnym podłożu. Niezbędne jest również regularne podlewanie. Czas wysiewu przypada na maj oraz czerwiec. Zbiorów możesz się natomiast spodziewać w sierpniu. Nasiona bakłażan Black Beauty Verve rodzą ciemnofioletowe owoce, których posmak wzbogaca codzienne posiłki. Poza nimi mamy w ofercie wiele innych nasion warzyw nadających się do hobbystycznej uprawy.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny800mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVIII
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515388