Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona bazylia Verve

Nasiona bazylia Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona bazylia Verve pozwolą Ci stworzyć aromatyczny zielnik tuż przy domu. Uprawę z łatwością przeprowadzisz również na balkonie. Wystarczy, że zapewnisz roślinie słoneczne stanowisko i zadbasz o regularne podlewanie podłoża. Obfite zbiory zdrowej bazylii pozwolą Ci urozmaicić smak wielu potraw. W opakowaniu znajdziesz aż sto nasion oraz wygodną etykietę do oznaczenia miejsca wysiewu. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona bazylia Verve pozwolą Ci cieszyć się aromatyczną przyprawą, którą zastosujesz jako dodatek do sałatek lub sosów. Uprawa rośliny jest możliwa zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na balkonie. Zadbaj o regularne nawilżanie podłoża – powinno być delikatnie wilgotne. Dla bazylii wybierz słoneczne i osłonięte od wiatru stanowisko. Dzięki temu zapewnisz jej najbardziej odpowiednie warunki do wzrostu, a roślina może osiągnąć nawet 60 centymetrów wysokości. W opakowaniu wraz z nasionami znajdziesz etykietę, która posłuży Ci do oznaczenia miejsca wysiewu. To pozwoli Ci zadbać o każdą roślinę we właściwy sposób. Nasiona bazylia Verve są chronione przed wilgocią i promieniami słonecznymi, więc masz gwarancję, że wykiełkują.

    • Pachnąca
    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny600mm
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu100
    Wilgotność glebyWilgotna
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
    Kod produktu3663602516798