Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona brukselka Dolores Verve

Nasiona brukselka Dolores Verve

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona brukselka Dolores Verve to odmiana, która znosi suszę lepiej niż inne brukselki. To powoduje, że jest stosunkowo łatwa w uprawie. Pozwala wyhodować ciemnozielone kuliste główki, które doskonale nadają się do przyrządzenia wielu smacznych i zdrowych dań. W opakowaniu znajdziesz pięćdziesiąt nasion brukselki oraz przydatną etykietę rośliny. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona brukselka Dolores Verve to nasiona pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Wykazują odporność na suszę, jednak dla ich stałego wzrostu niezbędna jest odpowiednia ilość wody. Należy je wysiewać w wilgotnej glebie. Ponadto ważne jest regularne nawilżanie rośliny. Wysiew przypada na okres między kwietniem a czerwcem. Zbiorów możesz natomiast spodziewać się od października do marca. Nasiona brukselka Dolores Verve dają warzywa o przyjemnym smaku oraz stosunkowo dużej wielkości. Będziesz mógł przyrządzić z nich zdrowe zupy, sałatki oraz inne przekąski. Staną się dodatkiem do dobrze zbilansowanej diety. W naszej ofercie posiadamy także inne odmiany brukselki oraz nasiona innych warzyw. Z powodzeniem skompletujesz więc zestaw, który pozwoli Ci stworzyć wymarzony ogródek warzywny.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny1000mm
    Okres sadzeniaIV - VI
    Okres zbioruX - III
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu50
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać glebę lub ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515463