Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona cukinia Black Beauty Verve

Nasiona cukinia Black Beauty Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  By nasiona cukinia Black Beauty Verve dobrze się przyjęły potrzebują jedynie regularnego podlewania. Jest to jedno z najprostszych w uprawie warzyw. Znane jest wszystkim ze swojej uniwersalności i doskonałych walorów smakowych. Wykorzystasz je wielu daniach. W ofercie sklepów Castorama dostępne są również nasiona innych warzyw i ziół. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona cukinia Black Beauty Verve sprawdzą się w każdym ogrodzie. Dzięki nim będziesz mógł wyhodować warzywo, które znajduje wiele zastosowań w kuchni. Dodatkowo cukinia jest doskonałym źródłem witaminy A, która jest niezbędna do zachowania zdrowia. Cukinia zawiera także witaminy z grupy B, które wspierają prawidłową pracę układu nerwowego, mózgu oraz wpływają na prawidłowe trawienie. Oprócz wymienionych witamin cukinia zawiera również składniki mineralne. Wśród nich znajdują się między innymi fosfor, wapń, żelazo, sód, potas i jod. Nasiona cukinia Black Beauty dadzą plon zaledwie kilka miesięcy po ich zasadzeniu. Pamiętaj o dobrym nawilżeniu gleby. Zbiory przypadają na okres od lipca do października. Jeśli szukasz innych nasion warzyw lub ziół, sprawdź naszą ofertę.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny500mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515753