Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona cukinia F1 Verve

Nasiona cukinia F1 Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona cukinia F1 Verve możesz posadzić samodzielnie w swoim ogrodzie. Wystarczy, że napowietrzysz i nawodnisz glebę. Najlepiej sadzić je w okresie od maja do czerwca. Już po dwóch lub trzech miesiącach zbierzesz pierwsze plony. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również nasiona innych roślin jadalnych. Dostępne są także nasiona ziół. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona cukinia F1 Verve pozwolą Ci wyhodować warzywo o szeregu zastosowań kulinarnych. Delikatny orzechowy smak warzywa sprawia, że można je jadać na surowo w różnego typu surówkach lub samodzielnie z różnymi dipami. Cukinia doskonale smakuje smażona, pieczona w piekarniku lub grillowana. Można ją nadziewać, a nawet przyrządzać na słodko i piec z niej ciasto. W kuchni wykorzystywane są nawet kwiaty cukinii, które zazwyczaj smaży się w cieście lub nadziewa i zapieka w piekarniku. Nasiona cukinia F1 Verve są bardzo łatwe w hodowli. Nie potrzebują specjalnej pielęgnacji. Przed ich zasadzeniem zadbaj o odpowiednio napowietrzoną i nawilżoną glebę. Wtedy będziesz miał pewność, że roślina przyjmie się i da obfity plon. W ofercie sklepów Castorama dostępne są również inne nasiona.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny500mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515746