Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona cukinia Goldena Verve

Nasiona cukinia Goldena Verve

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona cukinia Goldena Verve możesz zasiać zarówno na działce, jak i w warzywniku przy swoim domu. Jest to warzywo niezwykle proste w uprawie i do wzrostu nie potrzebuje specjalistycznych, drogich nawozów. Cukinię wykorzystasz do wielu potraw. Doskonale smakuje zarówno jako przekąska, jak i dodatek do dań. Sprawdź ofertę sklepów Castorama, która jest bogata w nasiona wielu warzyw i ziół. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona cukinia Goldena Verve umożliwią Ci wyhodowanie tego pysznego warzywa w swoim ogrodzie. W kuchni cukinię będziesz mógł wykorzystać na wiele sposobów. Dzięki jej wyjątkowym walorom smakowym pasuje zarówno do potraw słonych, jak i słodkich. Doskonale sprawdza się w rozmaitych przetworach. Świeże warzywo jest bogate w witaminy i składniki mineralne. Cechą charakterystyczną odmiany cukinii Goldena jest łatwość jej uprawy. Nasiona cukinia Goldena Verve najlepiej wysiać w nasłonecznionej części ogrodu, gdzie występuje żyzna gleba. Przed rozpoczęciem prac warto nawodnić i napowietrzyć ziemię. Następnie pamiętaj o regularnym podlewaniu cukinii. Wszystko to zapewni jej odpowiednie warunki do wzrostu. W naszej ofercie dostępne są nasiona wielu odmian cukinii.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny500mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515760