Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona cząber Verve
Strzałka w prawo

Nasiona cząber Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona cząber Verve zastosuj w ziołowym ogródku lub wysiej w doniczce na tarasie. Aromatyczna roślina pozwoli Ci zastąpić suszone przyprawy. Cząber wzbogaci rozmaite potrawy o cenne składniki oraz interesujący smak. Uprawa zioła nie sprawi Ci trudności – wystarczy, że zadbasz o wilgotną glebę i nasłonecznione stanowisko. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona cząber Verve wymagają wilgotnej gleby oraz światła, które pozwoli im kiełkować. Tak niewielkie potrzeby sprawiają, że uprawa aromatycznego zioła nie sprawi Ci żadnych trudności. Cząber możesz hodować zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na balkonie w doniczkach. Dzięki produktowi marki Verve zrezygnujesz z zakupu suszonych przypraw. Smak potraw urozmaicisz świeżym ziołem, które jest bogate w zdrowe mikroskładniki. Nasiona cząber Verve są przechowywane bez dostępu do słońca oraz wilgoci. To sprawia, że pozostają zdolne do kiełkowania i prawidłowo wzrastają. Do opakowania dołączono przydatną etykietę. Posłuży Ci do oznaczenia miejsca wysiewu zioła w przydomowym ogrodzie. Dzięki temu zadbasz we właściwy sposób o każdą z posadzonych roślin.

    • Odpowiednie do spożycia
    • Nie wymaga ochrony przed mrozem
    • Nasiona kiełkują w ciągu 14-21 dni

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny300mm
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu250
    Wilgotność glebyWilgotna
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
    Kod produktu3663602516866