Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona dynia Bambino Verve

Nasiona dynia Bambino Verve

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona dynia Bambino Verve do prawidłowego wzrostu potrzebują wilgotnej gleby. Dynia jest warzywem bardzo popularnym w polskich warzywniakach, nie tylko w okresie jesiennym. Jeżeli chcesz cieszyć się obfitymi plonami we wrześniu oraz październiku, zadbaj o prawidłowy wysiew w maju i czerwcu. Nasiona wymagają regularnego podlewania oraz ciepłego i słonecznego stanowiska. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona dynia Bambino Verve to idealne rozwiązanie dla każdego działkowicza poszukującego łatwego w uprawie jadalnego warzywa. Dynia posiada szerokie zastosowanie kulinarne. Do kanonu gastronomicznego wszedł już na stałe krem z dyni, a konfitury oraz przeciery znajdują się prawie w każdym gospodarstwie domowym. Jeżeli planujesz zebrać obfite plony we wrześniu i październiku, musisz zadbać o właściwy wysiew nasion w maju i czerwcu. Gleba powinna być wilgotna, dlatego pamiętaj o regularnym podlewaniu nasion i sadzonek. Dynia potrzebuje dużo wody ze względu na płytki system korzeniowy i dużą powierzchnię liści. Nasiona dynia Bambino Verve nadają się do uprawy rolnej, w ogrodzie i na działce. Opakowanie zawiera 12 sztuk nasion oraz etykietę rośliny.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny500mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruIX - X
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać glebę lub ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602516262