Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona fasola Tendergreen Verve

Nasiona fasola Tendergreen Verve

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zbliża się maj? W takim razie pomyśl o uprawie warzyw, z których stworzysz smaczne i zdrowe posiłki. Nasiona fasola Tendergreen Verve pomogą Ci w stworzeniu przydomowego ogrodu. Roślina ta nie jest wymagająca w uprawie. Nasiona innych warzyw oraz ziół znajdziesz w naszej bogatej ofercie. Wybierz swoje ulubione rośliny jadalne i przyprawy. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona fasola Tendergreen Verve są wyjątkowo proste w uprawie. Wymagają przede wszystkim regularnie nawilżanej gleby. Dzięki temu produkt ten możesz wykorzystać w przydomowym ogródku oraz w uprawie rolnej. Roślina już w połowie lata da pierwsze owoce, a Ty będziesz cieszył się świeżymi i zdrowymi produktami, które wykorzystasz w kuchni. Nasiona fasola Tendergreen Verve są gotowe do posiania. Wystarczy odpowiednia gleba i chwila Twojego czasu. Kilka miesięcy później będziesz mógł próbować własnych warzyw. Fasola z serii Tendergreen może stać się częścią zup lub innych obiadowych dań. Dzięki temu możesz zadbać o w pełni ekologiczne produkty wykorzystywane do gotowania. Z naszej oferty wybierz również inne warzywa i nasiona, których potrzebujesz w swojej kuchni.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny450mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu50
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515876