Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona fasola Złota Saxa Verve

Nasiona fasola Złota Saxa Verve

2,98
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona fasola Złota Saxa Verve to produkt, który przyda Ci się w okresie wiosennym. Na ten okres przypada czas siania nasion tej rośliny. Już w połowie lata uzyskasz pierwsze efekty swojej pracy. Produkt ten będzie odpowiedni również dla mniej doświadczonych ogrodników. Nasiona innych warzyw oraz ziół są dostępne w naszej ofercie. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Gdy zbliża się wiosna, pomyśl o stworzeniu własnego, przydomowego ogródka warzywnego. Umożliwią Ci to nasiona fasola Złota Saxa Verve. Ta odmiana fasoli charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem oraz dużymi wartościami odżywczymi. Sam produkt pomoże Ci w prosty i szybki sposób rozpocząć uprawę. Nasiona fasola Złota Saxa Verve możesz zasiać nie tylko w przydomowym ogrodzie. Nadają się również do upraw rolnych na znacznie większą skalę. Z naszymi nasionami z serii Złota Saxa zyskasz produkt nie tylko jadalny, ale też zdrowy. Dzięki nim zapewnisz sobie ekologiczne produkty spożywcze. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu gleby, a nasiona szybko wydadzą pierwsze owoce. Jeśli zależy Ci na dużej różnorodności w ogrodzie, skorzystaj z innych nasion warzyw i ziół z naszej oferty.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny450mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu50
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515883