Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona groch cukrowy Bajka Verve
Strzałka w prawo

Nasiona groch cukrowy Bajka Verve

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona groch cukrowy Bajka Verve wydadzą obfite plony. Strąki tej rośliny możesz jeść w całości – nie musisz wydłubywać ziaren. Groch doskonale smakuje na surowo, po ugotowaniu czy usmażeniu. Możesz go też zamrozić i konserwować. Roślina lubi wilgoć i nasłonecznione stanowiska. Podłoże pod jej uprawę powinno być luźne, przewiewne i zawierać próchnicę. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona groch cukrowy Bajka Verve są odporne na niskie temperatury, toteż wczesnowiosenne przymrozki im nie zaszkodzą. Możesz wysiewać je od marca do lipca. Groch najlepiej rośnie w luźnej, bogatej w próchnicę glebie. Do prawidłowego rozwoju potrzebuje dużo słońca i wilgoci. Roślina osiąga metr do półtora wysokości, dlatego należy prowadzić ją przy podporach. Groszek cukrowy ma wspaniały, lekko słodki smak. Możesz jeść go samodzielnie, jako dodatek do mięs czy składnik zupy. W saszetce znajdziesz też etykietę, dzięki której zaznaczysz stanowisko wysiewu nasion. Zyskasz pewność, że zanim nasiona groch cukrowy Bajka Verve wykiełkują, nie zasadzisz innych roślin w tym miejscu. Bez trudu zidentyfikujesz też odmianę. Przygotowaliśmy dla Ciebie także inne gatunki grochu.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny600mm
    Okres sadzeniaIII - VII
    Okres zbioruVI - VIII
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu250
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniapodlewać obficie
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602516101