Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona groszek Ambassador Verve

Nasiona groszek Ambassador Verve

2,98
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona groszek Ambassador Verve umożliwią Ci efektywne zagospodarowanie przydomowego warzywnika. Aby uzyskać spektakularny efekt, wysiej w marcu nasiona do wilgotnej gleby, którą następnie musisz regularnie podlewać. Dzięki temu już w maju zaczniesz zbierać pierwsze plony. Wybierz dla tej rośliny ciepłe i jasne stanowisko. Groszek jest warzywem często uprawianym na działkach. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona groszek Ambassador Verve umożliwią Ci uprawę grochu w Twoim przydomowym ogródku lub na działce. Nasiona powinieneś wysiewać od marca, żeby już w maju cieszyć się obfitymi plonami. Dojrzały groszek jest soczysty i delikatny. Żywy zielony kolor rośliny jest ozdobą każdego ogródka warzywnego. Groszek potrzebuje do prawidłowego wzrostu wilgotnej i odchwaszczonej gleby oraz słonecznego stanowiska. Spektakularny efekt uzyskasz poprzez regularne podlewanie nasion. Groszek zawiera dużo białka, tłuszczów, węglowodanów oraz witamin i związków mineralnych. Jest smacznym warzywem i ulubieńcem szefów kuchni, gdyż dodaje potrawom chrupkości oraz soczystości. Nasiona groszek Ambassador Verve możesz zakupić w opakowaniu zawierającym 250 sztuk oraz etykietę rośliny.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny700mm
    Okres sadzeniaIII - VI
    Okres zbioruV - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu250
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniautrzymywać glebę w wilgoci i nie dopuszczać do rozwoju chwastów
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602516231