Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona kolendra Verve

Nasiona kolendra Verve

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona kolendra Verve z powodzeniem możesz zasadzić zarówno w doniczce, jak i w ogrodzie. Kolendra jest rośliną, która znajduje szereg zastosowań w kuchni i pasuje zarówno do słonych, jak i słodkich potraw. Ponadto jest bardzo prosta w uprawie. Wymaga jedynie systematycznego podlewania. Sprawdź szeroki wybór nasion, które są dostępne w naszej ofercie. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona kolendra Verve pozwolą Ci wyhodować roślinę jednoroczną. Kolendra pochodzi z rodziny selerowatych. Swoje zastosowanie znajduje głównie w kuchni jako przyprawa lub dodatek dekoracyjny. Dodatkowo wykazuje właściwości zdrowotne, które wykorzystywane są często w medycynie naturalnej. Kolendrę stosuje się między innymi u osób, które cierpią na problemy z trawieniem lub brak apetytu. Roślina działa także uspokajająco. Nasiona kolendra Verve doskonale przyjmą się w odpowiednio napowietrzonej i zwilżonej ziemi. Ich okres kwitnienia przypada na marzec i kwiecień. Zbiorów możesz spodziewać się pomiędzy lipcem a wrześniem. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór nasion. Samodzielnie wyhodujesz z nich soczyste owoce i warzywa w swoim ogrodzie.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny600mm
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu150
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniudobrze przewiewna gleba
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515739