icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Inne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Inne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona łąka kwietna 1 kg
Strzałka w prawo

Nasiona łąka kwietna 1 kg

44,98
/ szt.
44,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nasiona łąka kwietna jest mieszanką nasion traw oraz nasion kwiatów miododajnych, przez co prezentuje się niezwykle oryginalnie. Dzięki mieszance nasion uzyskasz łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu trawnik, który nie wymaga częstego koszenia. Wystarczy, że zrobisz to 1–2 razy w sezonie po przekwitnięciu kwiatów. Produkt pozwala na wykonanie dosiewek.

  Cechy i zalety

  Nasiona łąka kwietna 1 kg to produkt, w skład którego wchodzi mieszanka nasion traw i kwiatów przeznaczona do zakładania łąki. Jest ona niezwykle łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji. Nie wymaga częstego koszenia – maksymalnie 1–2 razy w sezonie po przekwitnięciu kwiatów. Wymaga jednak odpowiedniego przygotowania podłoża pod wysiew ręczny lub przy pomocy siewnika. Nasiona łąka kwietna wymagają regularnego podlewania. Doskonale sprawdzą się do zakładania trawników lub na dosiewkę. Pozwoli to na uzupełnienie ubytków i stworzenie estetycznie prezentującego się trawnika. Jedno opakowanie produktu umożliwia zasianie czterdziestu metrów kwadratowych przestrzeni. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór nasion traw, kwiatów oraz roślin. Już dziś zadbaj o schludny wygląd swojego ogrodu.

  • Mieszanka nasion traw i nasion kwiatów miododajnych
  • Łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu
  • Nie wymaga częstego koszenia - max. 1-2 razy w sezonie po przekwitnięciu kwiatów
  • Receptura oparta na odpowiednim doborze najwartościowszych gatunków i odmian traw gazonowych pochodzących z hodowli krajowej i europejskiej

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuNasiona traw
  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5907466501513