Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona lubczyk Seed Verve

Nasiona lubczyk Seed Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona lubczyk Seed Verve pozwolą Ci zastąpić suszone przyprawy zdrowymi, pełnymi witamin ziołami. Wyhodujesz je samodzielnie zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Aromatyczny lubczyk nie sprawi Ci żadnych trudności podczas uprawy. Ma niewiele potrzeb – do najważniejszych należą wilgotna gleba oraz słoneczne stanowisko. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona lubczyk Seed Verve wykorzystaj w przydomowym ogrodzie lub wysiej w doniczce na balkonie. Zapewnij roślinie ciepłe stanowisko i zadbaj o regularne nawadnianie podłoża. Dzięki temu otrzymasz obfite zbiory, a lubczyk osiągnie wysokość nawet 60 centymetrów. Aromatyczną przyprawę zastosujesz do wielu potraw, na przykład zup. W opakowaniu produktu marki Verve znajdziesz użyteczną etykietę. Przyda Ci się, jeśli uprawiasz duży ogród ziołowy, w którym rośnie wiele gatunków roślin. W ten sposób łatwo oznaczysz miejsce wysiewu lubczyku i zapewnisz mu warunki potrzebne do prawidłowego wzrastania. Produkt jest przechowywany bez dostępu do słońca oraz wilgoci. To sprawia, że nasiona lubczyk Seed Verve są zdolne do kiełkowania.

    • Pachnąca
    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny600mm
    Okres zbioruIV - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu50
    Wilgotność glebyWilgotna
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
    Kod produktu3663602516804