Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona mieszanka roślin strączkowych Najlepsze Trawy z Iławy 1 kg
Strzałka w prawo

Nasiona mieszanka roślin strączkowych Najlepsze Trawy z Iławy 1 kg

12,98
/ szt.
12,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszanka roślin strączkowych powinna zostać zasiana w sierpniu lub wrześniu, tuż po zbiorach na przykład zboża. Mieszanka gorczycy, łubinu i grochu zwiększa żyzność gleby, a także uwalnia substancje organiczne, które mają korzystny wpływ na dalsze plony. Ponadto zaobserwowano mniejszą ilość chorób oraz szkodników na nowych uprawach. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Mieszanka roślin strączkowych jest wykorzystywana do zwiększenia żyzności gleby. Jej wysiew następuje w sierpniu i wrześniu, tuż po zebraniu zbóż. Gorczyca jest wykorzystywana jako nawóz zielony, ponieważ dostarcza do gleby niezbędne substancje organiczne, których działanie jest podobne do obornika. Ponadto wpływa na mniejszą zachorowalność roślin oraz działanie szkodników. Rośliny motylkowe są często składnikiem pasz białkowych, stanowiąc pokarm dla roślin gospodarskich. Mieszanka nie potrzebuje specjalnych warunków glebowych. Jej zbiór, a zarazem kwitnienie przypada na październik. Oprócz mieszanki gorczycy, łubinu oraz grochu znajdziesz w naszej ofercie zioła, warzywa ogrodowe, sadzonki krzewów oraz drzewa owocowe.

    • Wysiew w okresie VIII - IX

    Specyfikacja techniczna

    Typ glebyKażdy rodzaj gleby
    Okres zbioruPaździernik
    Kod produktu5902042014869