Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona ogórek Iwa Verve

Nasiona ogórek Iwa Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona ogórek Baby F1 Verve to produkt, dzięki któremu będziesz mógł stworzyć swój własny ogródek warzywny. W opakowaniu znajdują się nasiona gotowe do wysiewu. Dzięki nim w szybki sposób rozpoczniesz przydomową uprawę. Nasz asortyment obejmuje bardzo duży wybór roślin ozdobnych oraz jadalnych. Z ich uprawą poradzi sobie nawet początkujący ogrodnik. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona ogórek Baby F1 Verve są bardzo dobrym sposobem na rozpoczęcie przydomowej uprawy jadalnych roślin. Nasiona są gotowe do użycia. Możesz zasiać je w gruncie na polu uprawnym lub w przydomowym ogródku. Ta odmiana ogórka wyrasta również w skrzynkach balkonowych. Nie jest wymagająca. Potrzebuje jedynie dobrego nawodniania gleby. Nasiona ogórek Baby F1 Verve posłużą Ci do hodowli rośliny, która szybko owocuje. Dzięki nim uzyskasz bardzo obfite plony. Będziesz miał przy tym pewność, że rośliny są hodowane na wybranym przez Ciebie nawozie. Jeśli chcesz, aby Twoja uprawa była efektywniejsza, zadbaj o przewiewną glebę. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie nasiona, których potrzebujesz do stworzenia kompleksowego ogródka warzywnego.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny2000mm
    Okres sadzeniaIV - VI
    Okres zbioruVI - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniudobrze przewiewna gleba
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515821