Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona ogórek Polan F1 Verve

Nasiona ogórek Polan F1 Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona ogórek Polan Verve przeznaczone są do zasadzenia w gruncie. Odmiana tego ogórka jest uniwersalna. Z wyhodowanych plonów będziesz mógł przygotowywać wiele smacznych potraw i przetworów na zimę. Warzywo nie wymaga stosowania drogich i specjalistycznych środków ochronnych. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz szeroki wybór nasion, które pomogą Ci stworzyć Twój własny warzywnik. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona ogórek Polan Verve doskonale przyjmą się w Twoim przydomowym ogródku. Pielęgnacja ogórków nie należy do skomplikowanych czynności. Do odpowiedniego wzrostu potrzebują jedynie regularnego podlewania i pielenia chwastów. W przypadku ogórków najlepiej sprawdza się stanowisko słoneczne i osłonięte od wiatru. Takie warunki są dla nich idealne do wzrostu. Nasiona ogórek Polan Verve rosną najszybciej w ziemi, która jest bogata w składniki odżywcze i ma obojętny odczyn. Wyhodowane przez Ciebie ogórki będą pysznym dodatkiem do wielu potraw. Możesz z nich również wykonać smaczne sałatki lub wykorzystać do przygotowania przetworów na zimę. Ogórek jest warzywem zawierającym wiele witamin. W naszej ofercie znajdziesz też inne nasiona warzyw, które wzbogacą Twój warzywnik.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny200mm
    Okres sadzeniaV
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniautrzymywać glebę w wilgoci i nie dopuszczać do rozwoju chwastów
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515791