Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona ogórek śremski F1 Verve seed

Nasiona ogórek śremski F1 Verve seed

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona ogórek śremski F1 Verve pozwolą Ci wyhodować odmianę ogórka, która smakuje doskonale na surowo, jak po całkowitym ukiszeniu. Uprawa ogórka jest bardzo prosta. Roślina wymaga jedynie regularnego nawadniania. Przed zasianiem warto zadbać także o napowietrzenie gleby. Dzięki temu nasiona szybciej się przyjmą i wykiełkują. Sprawdź również inne nasiona dostępne w sklepach Castorama! Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona ogórek śremski F1 Verve seed pozwolą Ci wyhodować warzywo, które znajduje szereg kulinarnych zastosowań. Wykorzystasz je do przygotowania surówek, sałatek oraz kanapek. Ogórek śremski posłuży Ci także do przyrządzania smacznych przetworów na zimę. Nasiona ogórek śremski F1 Verve to odmiana, która doskonale nadaje się do kwaszenia. Okres siewny przypada na maj. Natomiast na zbiory możesz liczyć od lipca do października. Aby ogórki szybko rosły, musisz utrzymywać glebę w wilgoci. Nie dopuść także do rozwoju chwastów. W przypadku tej rośliny nie musisz stosować skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, które wykraczają poza standardowe prace ogrodnicze. W ofercie sklepów Castorama dostępny jest również szeroki asortyment innych nasion warzyw.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny200mm
    Okres sadzeniaV
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniautrzymywać glebę w wilgoci i nie dopuszczać do rozwoju chwastów
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515784