Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona oregano Verve

Nasiona oregano Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona oregano Verve nie sprawią Ci problemów podczas uprawy. Wysiej je w ogrodzie lub na balkonie, żeby cieszyć się świeżym i aromatycznym ziołem, które urozmaici smak wielu dań. Opakowanie jest przechowywane z dala od wilgoci i intensywnych promieni słonecznych. Dzięki temu masz pewność, że nasiona wykiełkują, a roślina będzie prawidłowo wzrastała. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona oregano Verve są wyjątkowo łatwe w uprawie. Lebiodka pospolita wymaga wilgotnej gleby oraz stanowiska osłoniętego od wiatru. Zioło możesz uprawiać nie tylko w przydomowym ogródku, lecz także na balkonie. Dzięki produktowi zastąpisz suszone przyprawy i wzbogacisz smak potraw aromatyczną i świeżą lebiodką pospolitą. Nasiona oregano Verve są przechowywane w odpowiednich warunkach – bez dostępu do promieni słonecznych oraz wilgoci. To daje Ci gwarancję właściwego wzrostu zioła, które może osiągnąć wysokość 30 centymetrów. W opakowaniu produktu marki Verve znajdziesz użyteczną etykietę. Podpisz ją, żeby rozróżnić miejsce wysiewu lebiodki pospolitej od innych roślin. To pozwoli Ci spełnić wymagania każdego zioła i uzyskać obfitsze zbiory.

    • Wysoce mrozoodporna roślina
    • Pachnąca
    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny300mm
    Okres zbioruVI - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu500
    Wilgotność glebyWilgotna
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
    Kod produktu3663602516842