Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona papryka Jalapeno Verve

Nasiona papryka Jalapeno Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona papryka Jalapeno Verve z pewnością sprawdzą się w Twoim domu, jeśli jesteś miłośnikiem ostrych dań. Wyhodowanie papryki nie jest szczególnie trudne i wymagające. Wystarczy, że zapewnisz jej odpowiednio nawilżoną i napowietrzoną ziemię, a roślina będzie miała odpowiednie warunki do wzrostu. Sprawdź ofertę sklepów Castorama, gdzie czeka na Ciebie bogaty asortyment nasion. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona papryka Jalapeno Verve zaliczają się do grupy papryk chili. Dojrzałe owoce mają rozmiar od pięciu do dziewięciu centymetrów. Zazwyczaj mają czerwoną lub zieloną barwę. Nasiona papryka Jalapeno pozwalają wyhodować roślinę, która ma charakterystyczny ostry smak z lekko kwaskową nutą. Dzieje się tak przez obecność alkaloidu – kapsaicyny. Największa jej ilość występuje w gniazdach nasiennych. Ze względu na wysokie walory smakowe papryka Jalapeno jest stosowana w kuchni meksykańskiej, śródziemnomorskiej oraz europejskiej. Jedno opakowanie produktu z serii Jalapeno zawiera dwanaście nasion papryki. W Castoramie czeka na Ciebie szeroki wybór wielu odmian papryk. Sprawdź, które nasiona sprawdzą się najlepiej w Twoim warzywnym ogrodzie.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny500mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniudobrze przewiewna gleba
    Instrukcje dotyczące podlewaniaregularnie nawilżać ziemię
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602515692