icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona papryka Yolo Wonder Verve

Nasiona papryka Yolo Wonder Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona papryka Verve są zamknięte w opakowaniu, które chroni je przed promieniami słonecznymi. Przechowywanie w odpowiednich warunkach sprawia, że roślina ma zdolność do kiełkowania. Uprawa warzywa z rodziny psiankowatych nie sprawi Ci trudności. Zadbaj o regularne nawilżanie i ciesz się obfitymi zbiorami papryki, która urozmaici wiele dań.

   Cechy i zalety

    Nasiona papryka Verve pomogą Ci samodzielnie wyhodować pyszne i zdrowe warzywa z rodziny psiankowatych. Zacznij od umieszczenia zawartości opakowania w specjalnej tacy do wysiewu. Możesz postawić ją na parapecie, a w celu szybszego osiągnięcia efektów zdecyduj się na propagator. Zadbaj o regularne nawadnianie gleby oraz odpowiednią temperaturę, żeby cieszyć się obfitymi zbiorami. W opakowaniu produktu marki Verve z serii Yolo Wonder znajdziesz praktyczną etykietę. Dzięki niej oznaczysz miejsce, w którym rośnie warzywo, więc lepiej o nie zadbasz. Nasiona papryka Verve pozwolą Ci cieszyć się smakiem ekologicznych zbiorów, które wzbogacą wiele potraw. Unikniesz konieczności zakupu warzyw nawożonych niezdrowymi substancjami.

    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny500mm
    Okres sadzeniaV - VI
    Okres zbioruVIII - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu12
    Wilgotność glebyWilgotna
    Instrukcje dotyczące podlewaniaumieścić tace do wysiewu na ciepłym parapecie lub w szklarni; aby uzyskać najlepsze wyniki, umieścić tacę do wysiewu w propagatorze; temperatura 20-25°c jest idealna; regularnie nawilżać
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawa rolna, ogród
    Kod produktu3663602516811