Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona rozmaryn Verve

Nasiona rozmaryn Verve

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona rozmaryn Verve nie sprawią Ci trudności podczas uprawy. Pamiętaj o podlewaniu podłoża i zapewnieniu roślinie słonecznego stanowiska, żeby cieszyć się obfitymi zbiorami. Aromatyczne zioło wzbogaci smak wielu potraw. W opakowaniu wraz z nasionami znajduje się etykieta. Dzięki niej oznaczysz miejsce wysiewu rozmarynu i zapewnisz mu optymalne warunki do wzrostu. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona rozmaryn Verve pozwolą Ci stworzyć własny ogród ziołowy tuż przy domu. Roślinę wyhodujesz również na balkonie. Obfite zbiory zapewni Ci wilgotna gleba. Zadbaj również o słoneczne miejsce, żeby roślina prawidłowo wzrastała. Jeśli spełnisz te warunki, rozmaryn może osiągnąć wysokość nawet 50 centymetrów. Przyprawy z domowego zielnika pozwolą Ci urozmaicić smak wielu potraw, na przykład zup. W opakowaniu produktu marki Verve znajdziesz etykietę. Użyj jej do podpisania rozmarynu, jeśli w Twoim ziołowym ogródku rośnie więcej gatunków roślin. Dzięki temu zadbasz o każdą z nich we właściwy sposób. Nasiona rozmaryn Verve są przechowywane w odpowiednich warunkach – bez wilgoci oraz dostępu do promieni słonecznych. To sprawia, że unikniesz problemu z ich wykiełkowaniem.

    • Tolerancja na temperatury do -5°C
    • Pachnąca
    • Nadaje się do spożycia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny500mm
    Okres zbioruV - IX
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu50
    Wilgotność glebyWilgotna
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
    Kod produktu3663602516774