Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona rzeżucha

Nasiona rzeżucha

2,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona rzeżucha możesz uprawiać o dowolnej porze roku. W tym celu wykorzystaj ziemię, ligninę lub watę, które muszą być stale zwilżone. Zbiory pojawią się już po kilkunastu dniach, a pyszną rośliną wzbogacisz smak rozmaitych dań. W opakowaniu produktu znajdziesz etykietę, którą oznaczysz miejsce wysiewu rzeżuchy. Dzięki temu lepiej zadbasz zarówno o nią, jak i pozostałe rośliny z Twojego ogródka. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona rzeżucha są wyjątkowo łatwe w uprawie. Popularną roślinę wyhodujesz zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Uprawę możesz przeprowadzić również na parapecie. Dzięki temu zyskasz zdrowy dodatek do potraw niezależnie od warunków atmosferycznych. Nasiona marki Verve potrzebują wilgotnego podłoża, żeby wzrastać. Do ich wysiewu użyj ziemi lub waty. Efekty uprawy pojawią się niezwykle szybko – już po dwóch tygodniach zyskasz pyszną roślinę, którą urozmaicisz wiele dań. Jeśli w Twoim warzywnym ogródku znajduje się wiele gatunków, oznacz je. W tym celu zastosuj etykietę, którą znajdziesz w opakowaniu produktu. Nasiona rzeżucha przechowywane są w prawidłowych warunkach. Wilgoć i promienie słoneczne nie mają do nich dostępu, co zapewnia Ci właściwy wzrost rośliny.

    • Nadaje się do spożycia
    • Można wysiewać na zewnątrz w okresie letnim
    • Od wysiania nasion do zbioru plonu upływa 14 dni

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Okres zbioruI - XII
    Średnia ilość/liczba w opakowaniu500
    Wilgotność glebyWilgotna
    Odpowiednie miejsce do sadzeniauprawy rolne, ogród
    Kod produktu3663602515777