Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona rzodkiewka Carmesa Verve taśma 6 m

Nasiona rzodkiewka Carmesa Verve taśma 6 m

5,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nasiona rzodkiewka Carmesa Verve są odporne na mróz i nie wymagają rozsiewania. Aby uzyskać zadowalający efekt, wysiej je najlepiej w marcu na dobrze zdrenowanej glebie i w słonecznym miejscu. Zagwarantujesz wtedy sobie obfite zbiory już w maju. Rzodkiewka to warzywo bogate w składniki mineralne, które znajduje szerokie zastosowanie w gastronomii. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona rzodkiewka Carmesa Verve taśma 6 m nadają się do uprawy w niedużym warzywniku lub na działce. Rzodkiewkę cechuje duża zawartość mikroelementów. Możesz używać jej jako składnik sałatek oraz dodatek do kanapek. Liście rzodkiewki nadają się również na zupę, ze względu na większą niż w korzeniu zawartość witamin. Rzodkiewka należy do rzepowatych i dlatego jej nasiona do właściwego wzrostu potrzebują dobrze zdrenowanej gleby. Nasiona najlepiej wzejdą w dobrze nasłonecznionym i odchwaszczonym miejscu. Potrzebują również regularnego podlewania. Jeżeli chcesz cieszyć się obfitymi plonami od maja do października, nasiona rzodkiewka Carmesa Verve powinny zostać wysiane od marca do maja. Nasion nie musisz chronić przed mrozem i rozsiewać. Są umieszczone na taśmie, która umożliwia ich szybki i skuteczny wysiew.

    • Nadaje się do spożycia
    • Nie wymaga ochrony przed mrozem
    • Nie ma konieczności rozsiewania
    • Nasiona na taśmie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Okres sadzeniaIII - V / VIII
    Okres zbioruMaj - Czerwiec, Wrzesień - Październik
    Wilgotność glebyOdpowiednio drenowana
    Stanowisko do uprawyObszary nasłonecznione
    Kod produktu3663602516309