Zobacz więcej Nasiona warzyw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Nasiona warzyw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Nasiona sałata Salad Bowl Verve mix taśma 6 m

Nasiona sałata Salad Bowl Verve mix taśma 6 m

5,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jesteś początkującym ogrodnikiem? Chcesz stworzyć ogród warzywny, ale brakuje Ci cierpliwości? W takim razie zaopatrz się w nasiona sałata Salad Bowl Verve mix taśma. To idealny produkt dla niedoświadczonych lub bardzo zapracowanych ogrodników. Szukaj także innych nasion w naszej ofercie. Z nimi stworzysz wyjątkowy ogród warzywny. Wspierajmy bioróżnorodność - Uprawa warzyw i owoców w domu może pomóc w ograniczeniu wpływu produkcji żywności na środowisko. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Nasiona sałata Salad Bowl Verve mix taśma 6 m to bardzo wygodny w użytkowaniu produkt. Nasiona zostały umieszczone na taśmie ogrodniczej w równym odstępach. Dzięki temu rośliny nie potrzebują rozsadzania. Samo sadzenie zajmie Ci zaledwie krótką chwilę. Wystarczy przykryć taśmę ziemią i nawilżyć glebę. Nie musisz odmierzać równych odstępów między poszczególnymi nasionami. Nasiona sałata Salad Bowl Verve mix taśma to mieszanka kilku sałat. Produkt ten zapewni Ci różnorodność w ogrodzie. Z sałat stworzysz wyjątkowe dekoracje na talerzu oraz apetyczne sałatki. Jeśli chcesz rozpocząć zdrową dietę, bardzo dobrym pomysłem będzie samodzielnie założony ogród warzywny. Z naszej oferty możesz dobrać także inne nasiona. Znajdziesz w niej produkty niezbędne do uprawy roślin jadalnych w każdych warunkach.

    • Nadaje się do spożycia
    • Nie wymaga ochrony przed mrozem
    • Nie ma konieczności rozsiewania
    • Nasiona na taśmie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Okres sadzeniaIII - VI
    Okres zbioruCzerwiec - Wrzesień
    Wilgotność glebyOdpowiednio drenowana
    Stanowisko do uprawyObszary nasłonecznione
    Kod produktu3663602516064